PROMIL-LAB
100,0 kupujących poleca tego sprzedawcę

Polecam98Nie polecam0

Zgodność z opisem
5
Czas wysyłki
5
Koszt wysyłki
5
Obsługa kupującego
5

Alkomat policyjny Alco-Sensor IV CM

alcivcm_3.png
  • nowość
Dostępność: Dostępny
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 5 999,00 zł 5999.00

ilość szt.
Ocena: 5
Producent: intoximeters
Kod produktu: 1937-468E1

Opis

Alkomat Policyjny Alco-Sensor IV CM

Przenośny analizator wydechu przeznaczony do stosowania wewnątrz i na zewnątrz budynków oraz w samochodach (urządzenie zasilane baterią lub akumulatorem). Alco-Sensor IV CM jest podręcznym i łatwym w obsłudze analizatorem wydechu z pamięcią wykonanych pomiarów. Zasada działania jest oparta na elektrochemicznym utlenianiu alkoholu 

Główny elementem Alco-Sensora jest komórka pomiarowa, która przy prawidłowym użytkowaniu urządzenia powinna umożliwić wykonanie kilkudziesięciu tysięcy testów.

 

Jednostki pomiaru: mg/l

Zakres pomiaru: 0,00 – 2,00 mg/l*

Dokładność wskazań/Błąd: zgodny z OIML. Wyznaczany na podstawie wzorcowania.

 

Rodzaje pomiarów:

AUTOMATYCZNY (DOWODOWY) precyzyjny pomiar wdmuchiwanego powietrza za pomocą ustnika jednorazowego. Procedura ta uruchamiana jest w momencie rozpoczęcia wdmuchiwania powietrza bez możliwości ingerencji operatora.

MANUALNY (WSTĘPNY) Procedurę tą uruchamia operator i na wydruku testu znajduje się informacja, że test był przeprowadzony w trybie manualnym. Ten rodzaj testu przeznaczony jest dla osób utrudniających przeprowadzenie testu osób, które ucierpiały w kolizjach drogowych, osób nieprzytomnych lub do kontroli otoczenia.

Czas analizy: max. do 5 sekund

Minimalna objętość próbki: 1,2l (test dowodowy)*

Wynik: podawany w mg/l do dwóch miejsc po przecinku bez względu na rodzaj przeprowadzonego testu (automatyczny lub manualny).

Każdy Alco-Sensor IV CM z pamięcią posiada wbudowaną funkcję metrologiczną, która jest wymagana przy adjustacji urządzeń (według europejskich standardów OIML). Funkcja ta daje możliwość adjustacji urządzenia i odnotowywania tego faktu w pamięci Alco-Sensora IV.
W funkcji metrologicznej rozdzielczość wskazań wynosi 0,001 mg/l.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl